Tha bòrd-obrachaidh làimhe TY freagarrach airson lannsaireachd thoracach is bhoilg, ENT, obstetrics agus gynecology, urology agus orthopedeic, msaa.
Tha am frèam, an colbh agus am bonn air an dèanamh le stàilinn gun smal, furasta an glanadh agus an aghaidh creimeadh.
Tha am bòrd obrachaidh meacanaigeach air a thogail agus air a leigeil sìos le pumpa ola peidal, a tha ag obair gu rèidh agus a tha sàbhailte agus earbsach. Tha a h-uile gluasad eile air a ruith le gèaraichean meacanaigeach.
Feumaidh am bòrd obrachaidh uisgeachaidh seo gum faodar am plàta cas a phasgadh sìos, a thoirt air falbh agus a thoirt dheth, agus tha e furasta atharrachadh. Tha bonn T-chruthach aige.
1.Gnìomh Rothlaidh
Faodar am bòrd obrachaidh làimhe a thionndadh 360°, faodaidh dotairean an ceàrn atharrachadh a rèir an suidheachadh rè lannsaireachd, a tha a’ meudachadh an àite obrachaidh gu mòr rè lannsaireachd. (Roghainneil)
2.Atharrachadh Luath gu Suidheachadh Flex
Feumaidh am bòrd obrachaidh 200°protrusion (lùbadh) air uachdar a’ bhùird aig aon àm le bhith ag obrachadh an làmh, a ghabhas cleachdadh gus gnìomh drochaid lumbar a chur na àite.
3. Clàr-bùird dà-shreath
Feumaidh am bòrd-bùird bòrd-bùird co-dhèanta dà-shreath, co-èifeachd sùghaidh X-ghathan ìosal agus buaidh sealladh àrd-mhìneachaidh.
4. Stuth Stàilinn gun Mheirg
Tha am frèam, am bonn, an colbh togail, agus am prìomh structar tar-chuir uile air an dèanamh de stàilinn gun smal 304, a tha furasta a ghlanadh agus a sgrìobadh, a tha an aghaidh searbhag agus creimeadh, a’ dèanamh cinnteach nach meirg e gu bràth.
5. Atharrachadh Hiodralach is Làimhe
Bidh togail is ìsleachadh a’ bhùird obrachaidh hiodralach a’ cleachdadh seòrsa pumpa ola peidal, a bhios ag obair gu rèidh agus a tha sàbhailte agus earbsach. Tha a h-uile gluasad eile air a ruith leis a’ cheann tar-chuir gèar meacanaigeach.
Pparamadairean
| Nì Modail | Clàr-obrachaidh làimhe TY |
| Fad agus Leud | 2020mm * 500mm |
| Àirde (Suas is Sìos) | 1010mm/ 760mm |
| Plàta Ceann (Suas is Sìos) | 45°/70° |
| Plàta Cùil (Suas is Sìos) | 75°/ 15° |
| Plàta na Coise (Suas /Sìos / A-mach) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg air ais | 25°/ 25° |
| Claonadh Taobhach (Clì is Deas) | 20°/ 20° |
| Àirde Drochaid nan Dubhaig | ≥110mm |
| Matan | Matan Cuimhne |
| Prìomh Stuth | 304 Stàilinn gun staoin |
| Comas Luchdaidh as Motha | 200 cileagram |
| Barantas | 1 Bliadhna |
SAccessories àbhaisteach
| Chan eil. | Ainm | Meudan |
| 1 | Sgrion Ainéistéise | 1 Pìos |
| 2 | Taic Bodhaig | 1 Pàir |
| 3 | Taic-ghàirdean | 1 Pàir |
| 4 | Tàmh-ghualainn | 1 Pàir |
| 5 | Crùbag glùin | 1 Pàir |
| 6 | Clamp a’ daingneachadh | 1 Seata |
| 7 | Matan | 1 Seata |