Bidh bòrd obrachaidh uisgeachaidh TDY-Y-1electric a’ gabhail ri structar tar-chuir uisgeachaidh dealain a chaidh a thoirt a-steach, a tha a’ dol an àite teicneòlas tar-chuir slat-putaidh dealain traidiseanta.
Tha an atharrachadh suidheachaidh nas mionaidiche, tha an astar gluasaid nas cunbhalaiche agus nas seasmhaiche, agus tha an coileanadh earbsach agus seasmhach.
Tha am bonn cumadh-Y a’ dèanamh cinnteach à seasmhachd agus àite gu leòr airson nan casan.
Faodaidh gnìomh eadar-theangachaidh agus bòrd leapa follaiseach, le gàirdean-C, sganadh X-ghath den chorp gu lèir a dhèanamh.
Tha an siostam smachd dùbailte, a bharrachd air an smachd iomallach làimhe, uidheamaichte le siostam smachd èiginn colbh. Bidh an gnìomh ath-shuidheachaidh aon-iuchrach a’ toirt seachad èifeachdas obrach an dotair.
Tha am bòrd obrachaidh amalaichte electro-hydraulic seo freagarrach airson diofar lannsaireachd, leithid lannsaireachd bhoilg, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal agus orthopedeic, msaa.
1.Siostam Smachd Dùbailte
Tha dà dhòigh smachd aig bòrd obrachaidh dealain-uisgeach TDY-Y-1, is e aon dhiubh rianadair uèirleasach, le gnìomh ath-shuidheachaidh ìre fèin-ghluasadach aon-iuchrach. Agus is e am fear eile siostam smachd èiginn colbh. Bidh dà sheata de shiostaman obrachaidh neo-eisimeileach leis an aon ghnìomh a’ dèanamh cinnteach gum faod an siostam smachd èiginn obrachadh gu earbsach fhathast nuair a dh’ fhailicheas an rianadair uèirleasach, a’ dèanamh cinnteach à cleachdadh sàbhailte a’ bhùird obrachaidh.
2. Ri fhaighinn airson sganadh X-ghath
Faodaidh mullach bòrd an OR dealain-uisgeach X-ghathan a thoirt seachad, agus tha rèile treòrachaidh air a chuir a-steach air taobh shìos a’ bhùird gus bogsaichean film X-ghathan a ghiùlan.
3. Co-chòrdail ri gàirdean-C
Tha stròc gluasaid chòmhnard dealain 340mm, a bheir àite suidheachaidh ceart is goireasach don C-arm, agus as urrainn X-ghath a dhèanamh air a’ chorp gu lèir gun an t-euslainteach a ghluasad.
4. Bataraidhean ath-luchdaichte
Tha bòrd obrachaidh lannsaireachd dealain-uisgeach TDY-Y-1 uidheamaichte le bataraidhean ath-thagraidh àrd-choileanaidh, a choinnicheas ri feumalachdan ≥50 obair-lannsa, a’ dèanamh cinnteach gu bheil e ag obair às aonais solar cumhachd taobh a-muigh. Chan fheum am bataraidh ath-thagraidh cumail suas agus faodar a chleachdadh airson ùine mhòr. Aig an aon àm, faodar cumhachd AC a chleachdadh gus lùth dealain a thoirt seachad gus dèanamh cinnteach à sàbhailteachd as motha.
5.Oputan-neResetFaonadh
Bidh an gnìomh ath-shuidheachaidh aon-phutan ùr a’ dèanamh obrachaidhean iom-fhillte nas sìmplidhe
Paramadairean
| Nì Modail | Clàr Obrachaidh Dealain-Uidhreachail TDY-Y-1 |
| Fad agus Leud | 1960mm * 500mm |
| Àirde (Suas is Sìos) | 1090mm / 690mm |
| Plàta Ceann (Suas is Sìos) | 60°/ 85°/ 0° |
| Plàta Cùil (Suas is Sìos) | 85°/ 40° |
| Plàta na Coise (Suas /Sìos / A-mach) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg air ais | 28°/ 28° |
| Claonadh Taobhach (Clì is Deas) | 18°/ 18° |
| Àirde Drochaid nan Dubhaig | 100mm |
| Sleamhnachadh Còmhnard | 340mm |
| Suidheachadh neoni | Aon phutan, àbhaisteach |
| Lùbadh/Ath-bhualadh | Obrachadh Co-mheasgaichte |
| Bòrd X-ghath | Roghainneil |
| Pannal Smachd | roghainneil |
| Putan stad èiginn | Roghainneil |
| Siostam dealan-motair | Chaoger à Taiwan |
| Bholtaids | 220V/110V |
| Tricead | 50Hz / 60Hz |
| Co-chòrdalachd Cumhachd | 1.0 KW |
| Bataraidh | Tha |
| Matan | Matan Cuimhne |
| Prìomh Stuth | 304 Stàilinn gun staoin |
| Comas Luchdaidh as Motha | 200 cileagram |
| Barantas | 1 Bliadhna |
SAccessories àbhaisteach
| Chan eil. | Ainm | Meudan |
| 1 | Sgrion Ainéistéise | 1 pìos |
| 2 | Taic Bodhaig | 1 paidhir |
| 3 | Taic-ghàirdean | 1 paidhir |
| 4 | Taic Gualainn | 1 paidhir |
| 5 | Taic-choise | 1 paidhir |
| 6 | Plàta-coise | 1 paidhir |
| 7 | Làmh Drochaid nan Dubhaig | 1 pìos |
| 8 | Matan | 1 Seata |
| 9 | Clamp a’ daingneachadh | 8 pìosan |
| 10 | Smachd Iomallach | 1 pìos |
| 11 | Loidhne Cumhachd | 1 pìos |
| 12 | Ola Hiodralach | 1 can ola |