Tha an còmhdach gu lèir air a dhèanamh de stàilinn gun staoin 304, furasta a ghlanadh agus a dhì-ghalarachadh.
Tha stuth snàithleach le tar-chur solais àrd freagarrach airson cleachdadh X-ghath.
Leigidh dealbhadh a’ bhobhstair leudaichte le euslaintich laighe air a’ bhòrd obrachaidh nas comhfhurtail.
Bidh bòrd obrachaidh electro-hydraulic TDY-G-1 a’ gabhail ri siostam smachd hydraulic adhartach, bhalbhaichean electromagnetic earbsach agus pumpaichean ola à Taiwan, a’ dèanamh cinnteach à coileanadh sàmhach agus seasmhach.
1.Uultra-ìosalPsuidheachadh
Faodar an àirde as ìsle den bhòrd obrachaidh dealain-uisgeach seo atharrachadh gu 520mm, glè fhreagarrach airson lannsaireachd eanchainn is lannsaireachd sùla. Faodaidh am plàta cinn a ghabhas toirt dheth coinneachadh ri cleachdadh a’ bhùird obrachaidh leis a’ fhrèam cinn gearraidh.
2. Plàta ceann co-phàirteach dùbailte
Faodaidh plàta cinn dà-cho-phàirteach a’ Bhùird OR dealain-uisgeach seo àirde a’ bhùird-cinn atharrachadh gu saor, a’ leigeil leis an euslainteach ceàrn cinn comhfhurtail a bhith aige nuair a bhios e a’ dèanamh obrachaidhean ann an diofar shuidheachaidhean.
3.Built-ann an dubhaigBdruim
Tha drochaid dubhaig togte air a dèanamh de stuth PMMA àrd-neart, a’ ruighinn diofar shuidheachaidhean gu sgiobalta, agus a’ sàbhaladh ùine obrachaidh gu mòr.
4. Bataraidh ath-thagraidh togte
Tha bataraidh ath-thagraidh àrd-choileanaidh ann, a dh’ fhaodas coinneachadh ri feumalachdan 50 obrachaidhean. Aig an aon àm, tha solar cumhachd AC ann gus lùth dealain a thoirt seachad gus dèanamh cinnteach à sàbhailteachd as motha.
5. Breicichean Meacanaigeach
Tha breicichean peidal meacanaigeach nas luaithe, nas goireasaiche, nas sàbhailte agus nas earbsaiche
Pparamadairean
| Nì Modail | Clàr OR Dealain-Uidhreachail TDY-G-1 |
| Fad agus Leud | 2080mm * 550mm |
| Àirde (Suas is Sìos) | 820mm / 520mm |
| Plàta Ceann (Suas is Sìos) | 45°/ 90° |
| Plàta Cùil (Suas is Sìos) | 80°/ 20° |
| Plàta na Coise (Suas /Sìos / A-mach) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg air ais | 20°/ 20° |
| Claonadh Taobhach (Clì is Deas) | 15°/ 15° |
| Àirde Drochaid nan Dubhaig | 110mm |
| Siostam dealan-motair | Chaoger à Taiwan |
| Bholtaids | 220V/110V |
| Tricead | 50Hz / 60Hz |
| Co-chòrdalachd Cumhachd | 1.0 KW |
| Bataraidh | Tha |
| Matan | Matan Cuimhne |
| Prìomh Stuth | 304 Stàilinn gun staoin |
| Comas Luchdaidh as Motha | 200 cileagram |
| Barantas | 1 Bliadhna |
SAccessories àbhaisteach
| Chan eil. | Ainm | Meudan |
| 1 | Sgrion Ainéistéise | 1 pìos |
| 2 | Taic Bodhaig | 1 paidhir |
| 3 | Taic-ghàirdean | 1 paidhir |
| 4 | Taic Gualainn | 1 paidhir |
| 5 | Taic-choise | 1 paidhir |
| 6 | Taic-choise | 1 paidhir |
| 7 | Làmh Drochaid nan Dubhaig | 1 pìos |
| 8 | Clamp Ceartachaidh Fada | 1 paidhir |
| 9 | Clamp a’ daingneachadh | 8 pìosan |
| 10 | Iomallach làimhe | 1 pìos |
| 11 | Loidhne Cumhachd | 1 pìos |
| 12 | Peidal | 1 Pàir |