Bidh bòrd obrachaidh dealain TDY-1 a’ cleachdadh siostam obrachaidh motair slat-putaidh dealain gus dèanamh cinnteach gun urrainn dha diofar atharrachaidhean suidheachaidh a dhèanamh rè na h-obrachaidh, a’ gabhail a-steach togail a’ bhùird, claonadh air adhart is air ais, claonadh clì is deas, pasgadh is gluasad a’ phlàta chùil.
Tha an clàr obrachaidh dealain ioma-ghnìomhach seo freagarrach airson diofar lannsaireachd, leithid lannsaireachd bhoilg, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal agus orthopedeic, msaa.
1. Ri fhaighinn ann an Sganadh X-ghath
Faodar bòrd-obrach PFCC a chleachdadh airson sganadh X-ghath rè obrachaidhean. Faodar bòrd-obrachaidh dealain TDY-1 a ghluasad barrachd air 300mm, a’ toirt seachad deagh raon-seallaidh airson a’ ghàirdean-C rè lannsaireachd, agus faodar a chleachdadh le bogsaichean film X-ghath.
2. Siostam Smachd Dùbailte Roghainneil
Tha an rianadair làimhe agus smachdan pannal roghainneil a’ tabhann dìon dùbailte airson lannsaireachd.
3. Bataraidh Ath-luchdaichte Togte a-steach
Tha bataraidh ath-thagraidh àrd-choileanaidh aig bòrd-obrachaidh dealain TDY-1, a dh’ fhaodas coinneachadh ri feumalachdan 50 obair-lannsa. Aig an aon àm, tha solar cumhachd AC aige gus lùth dealain a thoirt seachad gus dèanamh cinnteach à sàbhailteachd as motha.
4. Drochaid nan Dubhaig Togte a-steach
Drochaid lumbar togte a-steach, goireasach dha dotairean lannsaireachd bile is dubhaig a dhèanamh
Paramadairean
| Nì Modail | Clàr-obrachaidh dealain TDY-1 |
| Fad agus Leud | 2070mm * 550mm |
| Àirde (Suas is Sìos) | 1000mm/ 700mm |
| Plàta Ceann (Suas is Sìos) | 45°/ 90° |
| Plàta Cùil (Suas is Sìos) | 75°/ 20° |
| Plàta na Coise (Suas /Sìos / A-mach) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg air ais | 25°/ 25° |
| Claonadh Taobhach (Clì is Deas) | 15°/ 15° |
| Àirde Drochaid nan Dubhaig | ≥110mm |
| Sleamhnachadh Còmhnard | 300mm |
| Lùbadh/Ath-bhualadh | Obrachadh Co-mheasgaichte |
| Bòrd X-ghath | Roghainneil |
| Pannal Smachd | Coitcheann |
| Siostam dealan-motair | Jiecang |
| Bholtaids | 220V/110V |
| Tricead | 50Hz / 60Hz |
| Co-chòrdalachd Cumhachd | 1.0 KW |
| Bataraidh | Tha |
| Matan | Matan Cuimhne |
| Prìomh Stuth | 304 Stàilinn gun staoin |
| Comas Luchdaidh as Motha | 200 cileagram |
| Barantas | 1 Bliadhna |
Goireasan àbhaisteach
| Chan eil. | Ainm | Meudan |
| 1 | Sgrion Ainéistéise | 1 pìos |
| 2 | Taic Bodhaig | 1 paidhir |
| 3 | Taic-ghàirdean | 1 paidhir |
| 4 | Taic Gualainn | 1 paidhir |
| 5 | Taic-choise | 1 paidhir |
| 6 | Taic-choise | 1 paidhir |
| 6 | Làmh Drochaid nan Dubhaig | 1 pìos |
| 7 | Matan | 1 Seata |
| 8 | Clamp a’ daingneachadh | 8 pìosan |
| 9 | Clamp Ceartachaidh Fada | 1 paidhir |
| 10 | Iomallach làimhe | 1 pìos |
| 11 | Loidhne Cumhachd | 1 pìos |