Tha còig prìomh bhuidhnean gnìomh aig bòrd obrachaidh dealain TDG-1: àrdachadh uachdar na leapa atharrachail dealain, claonadh air adhart is air ais, claonadh clì is deas, àrdachadh plàta cùil, agus breic.
Tha coltas brèagha, corp, bonn, colbh togail, agus rèilichean taobh an obrachaidh dealain seo uile air an dèanamh de stàilinn gun smal àrd-inbhe, le crìochnachadh àrd, strì an aghaidh creimeadh agus neart meacanaigeach àrd.
Atharraich diofar shuidheachaidhean a’ bhùird obrachaidh dealain gu ciallach, le smachd aon-phutan. Bidh e a’ gabhail ri gnìomhaiche dealain LINAK, a tha sàmhach, mionaideach agus aig a bheil cosgais cumail suas ìosal. Dealbhadh cuibhle mòr, sàmhach agus an-aghaidh dì-dhùmhlachadh crith-thalmhainn.
Tha an clàr obrachaidh dealain seo freagarrach airson diofar lannsaireachd, leithid lannsaireachd bhoilg, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorexic agus orthopedeic, msaa.
1.AceàrnachAatharrachaidheanwleisGas Spreasan
Tha structaran taice siolandair fuarain gas aig bòrd obrachaidh dealain TDG-1, a nì diofar atharrachaidhean socair, sàmhach agus gun chreathadh, agus aig an aon àm a’ dìon structar a’ cho-phàirt gu h-èifeachdach agus a’ cur casg air an euslainteach tuiteam.
2.Gnìomhadair Lìneach Dealain LINAK
Le bhith a’ cleachdadh slat-putadh dealain, chan fheum luchd-obrach meidigeach suidheachadh a’ bhùird-obrachaidh a smachdachadh le làimh. Chan fheum thu ach an smachd iomallach a chumail, furasta agus a shàbhaileas saothair. An coimeas ri cumail suas às dèidh reic a’ bhùird-obrachaidh uisgeachaidh, tha am bòrd-obrachaidh dealain cuideachd a’ lughdachadh gu mòr cosgais cumail suas às dèidh reic. Rè a’ phròiseis atharrachaidh, faodar an t-slat-putadh dealain a shuidheachadh nas cruinne, agus tha am pròiseas atharrachaidh gu math sàmhach.
3. Bonn Seòrsa Y
Tha dealbhadh cumadh Y aig bonn na leapa, a tha chan ann a-mhàin a’ freagairt ris an dealbhadh ergonomic, a’ neartachadh seasmhachd a’ bhùird obrachaidh dealain, ach cuideachd a’ toirt seachad barrachd àite cas saor do luchd-obrach meidigeach, a’ leigeil le luchd-obrach meidigeach a dhol nas fhaisge air an euslainteach.
4. Goireasan ioma-chruthach
Uidheamaichte le strapan gualainn, strapan dùirn, strapan cas, agus strapan bodhaig gus dèanamh cinnteach nach tuit euslaintich fo anesthesia coitcheann rè lannsaireachd. Tha na pleitean cas, na gàirdeanan-taice, na taicean bodhaig agus na taicean cas uile uidheamaichte le padaichean foam cuimhne gus dèanamh cinnteach à comhfhurtachd an obrachaidh agus cuairteachadh àbhaisteach lionntan bodhaig rè an obrachaidh.
5. Ldealbhadh caster nas motha
Tha bonn a’ bhùird obrachaidh dealain meacanaigeach air a dhealbhadh le cuibhlichean mòra (trast-thomhas≥100mm), a tha sùbailte airson gluasad. Bidh na cuibhlichean ag èirigh nuair a bhios iad a’ breiceadh, tha bonn na leapa ann an conaltradh daingeann risan talamh, agus tha an seasmhachd math.
6. Bataraidh togte a-steach
Ma dh’fhàilligeas an cumhachd, faodaidh am bataraidh togte taic a thoirt do 50 obrachadh.
Pparamadairean
| ModailNì | Clàr Obrachaidh Dealain TDG-1 |
| Fad agus Leud | 2050mm * 500mm |
| Àirde (Suas is Sìos) | 890mm/ 690mm |
| Plàta Ceann (Suas is Sìos) | 60°/ 60° |
| Plàta Cùil (Suas is Sìos) | 90°/ 17° |
| Plàta na Coise (Suas /Sìos / A-mach) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg air ais | 25°/ 11° |
| Claonadh Taobhach (Clì is Deas) | 20°/ 20° |
| Àirde Drochaid nan Dubhaig | ≥110mm |
| Lùbadh/Ath-bhualadh | Obrachadh Co-mheasgaichte |
| Pannal Smachd | Roghainneil |
| Siostam dealan-motair | Lìnac |
| Bholtaids | 220V/110V |
| Tricead | 50Hz / 60Hz |
| Co-chòrdalachd Cumhachd | 1.0 KW |
| Bataraidh | Tha |
| Matan | Matan Cuimhne |
| Prìomh Stuth | 304 Stàilinn gun staoin |
| Comas Luchdaidh as Motha | 200 cileagram |
| Barantas | 1 Bliadhna |
SAccessories àbhaisteach
| Chan eil. | Ainm | Meudan |
| 1 | Sgrion Ainéistéise | 1 pìos |
| 2 | Taic Bodhaig | 1 paidhir |
| 3 | Taic-ghàirdean | 1 paidhir |
| 4 | Taic-choise | 1 paidhir |
| 5 | Làmh Drochaid nan Dubhaig | 1 pìos |
| 6 | Matan | 1 Seata |
| 7 | Iomallach làimhe | 1 pìos |
| 8 | Loidhne Cumhachd | 1 pìos |