Bidh bòrd sgrùdaidh gineaeco-eòlach dealain FD-G-1 a’ cleachdadh stuthan àrd-neart agus tha e an aghaidh creimeadh, a tha freagarrach airson glanadh is dì-ghalarachadh làitheil an ospadail.
Faodar àirde uachdar a’ bhùird sgrùdaidh, ceàrn a’ bhùird chùil agus bòrd a’ chas atharrachadh leis an suidse coise.
Tha na goireasan coileanta, agus tha fois-guailnean, strapan gualainn, strapan dùirn, làmhan, fois-chasan, agus basnaichean salachair le sìoltachain mar ìre àbhaisteach.
Tha bonn a’ bhùird sgrùdaidh gineaeco-eòlais air a dhèanamh ann an cumadh U, a bheir àite do chois is do chasan airson obair làitheil an dotair.
Tha an leabaidh obrachaidh sgrùdaidh gineaeco-eòlach seo, chan ann a-mhàin freagarrach airson sgrùdaidhean gineaeco-eòlach, ach cuideachd airson urology fireann
1.Matan Foaming gun fhàinne
Bidh bobhstair molltair a’ bhùird sgrùdaidh gineaeco-eòlach dealain a’ cleachdadh an teicneòlais foaming gun fhàinne as ùire, a leasaicheas comhfhurtachd an euslaintich gu mòr.
2.Stuth a tha an aghaidh creimeadh
Tha a h-uile còmhdach air bòrd sgrùdaidh gineaeco-eòlach dealain air a dhèanamh de stuthan àrd-inbhe, a tha an aghaidh creimeadh, furasta an glanadh agus an dì-ghalarachadh.
3. Suidse-coise
Uidheamaichte le suidse coise, smachd a chumail gu sùbailte air diofar ghluasadan a’ bhùird sgrùdaidh obstetrical.
4.Goireasan ioma-chruthach
A bharrachd air a’ phàirce-gualainn àbhaisteach, tha strapan gualainn, làmhan, pàircean-chas, peidilean-chas, basin sgudail, solas sgrùdaidh gineaeco-eòlach no cathair dotair roghainneil ri fhaighinn cuideachd.
Paramadairean
| ModailNì | Clàr Sgrùdaidh Gineaeco-eòlach Dealain FD-G-1 |
| Fad agus Leud | 1800mm * 550mm |
| Àirde (Suas is Sìos) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg air ais | 14°/ 17° |
| Plàta Cùil (Suas is Sìos) | 60°/10° |
| Siostam dealan-motair | Jiecang |
| Bholtaids | 220V/110V |
| Tricead | 50Hz / 60Hz |
| Co-chòrdalachd Cumhachd | 1.0 KW |
| Bataraidh | Tha |
| Matan | Matan gun fhàinne |
| Prìomh Stuth | ABS |
| Comas Luchdaidh as Motha | 150 cileagram |
| Barantas | 1 Bliadhna |
SinbheAccessories
| Chan eil. | Ainm | Meudan |
| 1 | Taic-ghàirdean | 1 paidhir |
| 2 | Plàta na Coise | 1 Seata |
| 3 | Matan | 1 seata |
| 4 | Làimhseachadh | 1 paidhir |
| 5 | Suidse-coise | 1 Seata |