1.Suidheachadh Ultra-Ìosal
Faodar àirde as ìsle bòrd obrachaidh offthalmology atharrachadh gu 500mm. Tha an siostam dràibhidh electromagnetic ainmeil seasmhach, earbsach agus gun fhuaim rè obrachadh. Is e seo an roghainn as fheàrr airson lannsaireachd offthalmology agus ENT.
2.Plàta Ceann a ghabhas toirt air falbh
Tha e furasta smachd a chumail air a’ phlàta ceann a ghabhas toirt air falbh le gèar meacanaigeach.
Tha an dealbhadh cuasach ann am meadhan cluasag a’ chinn-chinn a’ coinneachadh ris na riatanasan ergonomic.
3. Uachdar Farsaing
Faodaidh leud an uachdair ruighinn 550mm, a’ leigeil leis an euslainteach laighe air nas comhfhurtail
4. Suidse-coise sùbailte
Faodar ceàrn a’ phlàta chùil agus a’ phlàta coise atharrachadh tron suidse coise, a tha goireasach don dotair suidheachadh an euslaintich atharrachadh chun t-suidheachaidh as fheàrr rè obair-lannsa offthalmology.
5. Breic nam Peatalan
Tha breicichean peidal meacanaigeach nas luaithe, nas goireasaiche, nas sàbhailte agus nas earbsaiche.
6. Cathair Dotair Roghainneil
Faodaidh cathair an dotair na gàirdeanan, na cùl-taicean agus àirde an t-suidheachain atharrachadh.
Paramadairean
| Nì Modail | Clàr-obrachaidh oftalmach dealain TDG-2 |
| Fad agus Leud | 2080mm * 550mm |
| Àirde (Suas is Sìos) | 700mm / 500mm |
| Plàta Ceann (Suas is Sìos) | 45°/ 90° |
| Plàta Cùil (Suas is Sìos) | 45°/ 20° |
| Plàta na Coise (Suas is Sìos) | 45°/ 20° |
| Sleamhnachadh Còmhnard | 300mm |
| Siostam dealan-motair | Jiecang |
| Bholtaids | 220V/110V |
| Tricead | 50Hz / 60Hz |
| Co-chòrdalachd Cumhachd | 1.0 KW |
| Bataraidh | Tha |
| Matan | Matan Cuimhne |
| Prìomh Stuth | 304 Stàilinn gun staoin |
| Comas Luchdaidh as Motha | 200 cileagram |
| Barantas | 1 Bliadhna |
Goireasan àbhaisteach
| Chan eil. | Ainm | Meudan |
| 1 | Slat In-fhilleadh | 1 Seata |
| 2 | Bòrd-gàirdean | 1 Pàir |
| 3 | Treidhe Ionnsramaidean | 1 Seata |
| 4 | Clamp a’ daingneachadh | 1 Seata |
| 5 | Matan | 1 Seata |
| 6 | Suidse-coise | 1 Seata |